Hunters' Moon - Kingdom of the Gratious Word

Nieobce nam to, co Światłem Pełni spowite...

Ogłoszenie

Forum ledwo narodzone, toteż skąpo wśród tematów. Postaram się jak najszybciej dodać to czego brakuje: Wampiry.

#16 2010-03-25 22:51:45

 janek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Coś o sobie - Daj się poznać

janek,  29. pozdrawiam.

Offline

 

#17 2010-03-25 22:55:37

blackunicorn

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 87
Punktów :   

Re: Coś o sobie - Daj się poznać

Witaj Janek :)
Skromnie dośc się przedstawiasz ale w sumie wszystko "wyjdzie w praniu" ;););)
Pozdrawiam również :)


... ... ...

Offline

 

#18 2013-03-29 21:31:58

findecano

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś o sobie - Daj się poznać

fin 15 lat
zakochany w przyrodzie, książkach i w (dawnych) wierzeniach

Offline

 

#19 2013-08-10 22:20:42

 Lanweni

Użytkownik

44789309
Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Coś o sobie - Daj się poznać

Coś mi się wydaje, że forum zostało zapomniane (a szkoda, bo fajne rzeczy tu można znaleźć), ale i tak się przedstawię:
Jestem Julia i mieszkam w Zachodniopomorskim oraz często zastanawiam się, dlaczego wielu ludzi określa cały ten region jako "pomorze". Pomorze to Kołobrzegi, Gdański i inne takie, a ja natomiast mieszkam na pojezierzu. Mam 15 lat, jestem miłośniczką przyrody, zwierzaków wszelakich, fantastyki (baśniowej, proszę nie mylić z naukową!) i serialu "Supernatural". Co tam jeszcze o mnie... często wredna, irytująca i strasząca przypadkowych ludzi. Mimo tych rzeczy podobno da się jakoś ze mną wytrzymać, wiele osób jest w stanie to potwierdzić, gdyż ludzie przebywający w moim otoczeniu jeszcze nie wyginęli ani nie chowają się do szafy kiedy się zbliżam, więc chyba faktycznie nie jest aż tak źle, jakby mogło się wydawać. Ostrzegam również z góry, że zazwyczaj szybko piszę i zdarzają mi się literówki. Oraz czasem plączę się w zeznaniach, a niektóre moje wypowiedzi bywają, delikatnie mówiąc, chaotyczne... Jak na przykład ta, acz bywało już gorzej. Nieustannie piszę jakieś opowiadania i wiersze, po czy zanudzam nimi wszystkich w zasięgu wzroku, z czego można wywnioskować, że marzy mi się kariera pisarska, ale przy takiej chaotyczności pisanych przeze mnie zdań wątpię, bym coś w tej dziedzinie osiągnęła. Czasem piszę opowiadania mające na celu np. wyrażenie mojej opinii na jakiś temat oraz z gamy tematów "Co by było gdyby...?", chociażby, Hitler został pokonany przez ożywionego, krwiożerczego naleśnika z Rosji i jakby wyglądał świat pod jego rządami i tego typu teksty z reguły najlepiej mi wychodzą. Ten przykład akurat należy do tych bardziej... abstrakcyjnych pomysłów, ale zdarzają mi się też takie "normalniejsze", słowo daję! Uwielbiam również abstrakcyjny i (cholera, słowo mi uciekło) humor. Ostatnio cierpię też na wyjątkowo nieprzyjemny nadmiar pomysłów - mnożą mi się jak króliki - a mnie nie bardzo chce się to wszystko zapisywać, więc większość wala się po podłodze.
A, i słowo na koniec: dziękuję adminowi za wątek dotyczący religii Słowian! Bardzo mi się przydał :D
Pozdrawiam całą ekipę użytkowników wegetujących na tym forum (nie napiszę "będących", bo patrząc po datach postów, to chyba zrobiły się z nich warzywa) i mam nadzieję, że forum się rozkręci (do czego postaram się przyczynić)!


Jam jest stwór podstępny, podły,
Nie pomogą na mnie modły.
Gdy na słowa ktoś nie zważy,
W starciu ze mną się poparzy.

Offline

 
Nieobce nam to, co Światłem Pełni spowite... Rozmowy o mroku i światłości. Wampir to czy wilkołak? A może cień drzewa wśród nocy? Czy to "Nieznane" oblicze swe odsłania, czy też prawdy stare nowe szaty przybierają?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zajebiolo.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl www.narutoxgra.pun.pl www.pfkclan.pun.pl