Hunters' Moon - Kingdom of the Gratious Word

Nieobce nam to, co Światłem Pełni spowite...

Ogłoszenie

Forum ledwo narodzone, toteż skąpo wśród tematów. Postaram się jak najszybciej dodać to czego brakuje: Wampiry.

#1 2010-03-16 11:58:00

blackunicorn

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 87
Punktów :   

Wasze przywileje...

Forum nie zawiera tematów które w założeniu nie miałyby być skomentowane przez użytkownika, toteż pisz o wszystkim co wydaje ci się słuszne w każdym temacie do którego masz dostęp.

Tematy i posty:
Możesz śmiało zakładać tematy dla postów nie pasujących do istniejących tematów.

Jeśli uważasz że temat który założyłeś, zasługuje na osobny dział, zaproponuj to a my po zapoznaniu się z nim zdecydujemy czy tak jest w istocie.

Jeśli masz uwagi dotyczące działania forum, zachowania użytkowników, poszczególnych administratorów czy pytania techniczne, możesz wyszczególnić je w dziale "Gorzkie i Niegorzkie Żale" w temacie odpowiadającym problemowi lub też wysłać wiadomość prywatną do administratora lub moderatora.

Jeżeli z jakiegoś powodu życzysz sobie aby Twoje konto zostało usunięte bądź niechcący zarejestrowałeś więcej niż jedno konto użytkownika, napisz nam o tym poprzez e-mail bądź w przeznaczonym do tego dziale.

W przypadku gdy uważasz że jakiś użytkownik bądź moderator złamał wobec Ciebie regulamin, możesz napisać o tym do administratora bądź wybranego moderatora a my przyjrzymy się sprawie bliżej.

Możesz powiadamiać nas o każdym pomyśle i skardze poprzez e-mail, gg, wiadomości prywatne i odpowiednie tematy. Oczywiście w założeniu że pomysły i skargi dotyczyć będą forum i jego funkcjonowania. Raczej nie znajdziemy rady na zbyt ciasne buty, dokuczliwą teściową i łupież :D


... ... ...

Offline

 
Nieobce nam to, co Światłem Pełni spowite... Rozmowy o mroku i światłości. Wampir to czy wilkołak? A może cień drzewa wśród nocy? Czy to "Nieznane" oblicze swe odsłania, czy też prawdy stare nowe szaty przybierają?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mąż nie chce ze mną spędzać czasu 98 czy 95 benzyna blogspot miloszsikora lexus is 250 koszty utrzymania www.kroliki.pun.pl